Novinky a akce

Osvěžte se zmrzlinou od Mrože

Vyberte si po odběru jednu z těchto příchutí. Zmrzlinu si můžete dát po každém svém odběru po celé léto.

Registrujte si odběr pohodlně a online

 


 

Osvěž se Birellem 

Ve spolupráci se společnosti Birell vám od 25.6. až do konce prázdnin přinášíme plechovky Birelu nové řady Botanicals. Stačí pouze úspěšně darovat plazmu.

A po odběru plazmy můžete doplnit tekutiny třeba novinkou Jablko se zázvorem a heřmánkem. Nealkoholickým nápojem, který zraje 19 dní a postupně se do něj přidávají přírodní ingredience, jejichž chuť se při napití pozvolna rozvíjí. Kromě novinky si také můžete vychutnat Birell Botanicals ve dvou stávajících oblíbených příchutích Bezový květ s citronem a tymiánem a Zelený čaj s jasmínem a bergamotem.

 


 

Milí dárci, registrovaní a návštěvnicí našeho webu. Níže naleznete tři odkazy na ochranu osobních údajů v souvislosti s  vašimi osobními daty. Pokud máte zájem vědět jak s vašimi daty nakládáme či chcete upravit cookies, projděte si tyto odkazy. 

1. Informace o zpracování OS v rámci registrace

2. Informace o zpracování OS pro marketing

3. Cookies


 

 

Darujte krevní plazmu v období od 17.5. do 31.5. a v tomto období získáte po odběru voucher do Trenýrkárny. 

www.trenyrkarna.cz můžete nakoupit elegantní dámské a pánské spodní prádlo českých a zahraničních značek, dále také plavky, sportovní prádlo a navíc ušetřit 150 Kč z nákupu.

Stačí darovat v období mezi 17.5. až 31.5. a po odběru získáte voucher který můžete elektronicky uplatnit na www.trenyrkarna.cz a získáte slevu ve výši 150 Kč na celý nákup při nákupu nad 499,- 

Platnost voucheru je do 31.7.2018

 


 

Faňdete s námi

Milí dárci, protože jsme velcí fanoušcí českého hokeje, máme pro vás důvod, abyste drželi palce našemu národnímu týmu více než obvykle :). A proto jsme se rozhodli, že pokud naši hokejisté vyhrají zlatou medaili, tak každý náš dárce obdrží, po úspěšném odběru v týdnu od 21.5. do 25.5. (což je týden hned po nedělním finále), plechovku našeho národního nápoje. Plechovku piva, kdyby to nebylo někomu jasné :) . A to bez výjimek.


 

Otvírací doba 8. 5. 2018

Poslední prvodárci do odběru v 12:30
Poslední opakovaní dárci do odběru v 12:50

 

Otvírací doba 1. 5. 2018

Poslední prvodárci do odběru v 12:30
Poslední opakovaní dárci do odběru v 12:50

 


 

Připravili jsme pro Vás na pondělí 16. 4. soutěž o dvoje stylové hodinky Bentime. Stačí přijít v tento den na odběr, úspěšně ho absolvovat a my vylosujeme dva z našich dárců (jednoho pána a jednu dámu), kteří tyto hodinky obdrží. Zkuste štěstí i Vy.  Hodinky máme v pánské a dámské variantě.

Podmínky:
Pro účast v souteži stačí úspěšně absolvovat odběr v pondělí 16. 4.

 

Darování krevní plazmy na státní svátek

Na státní svátek 30.3., Velký pátek, si hned po svém úspěšném odběru odnesete společně s náhradou 600,- i láhev vína. 

Otevřeno máme od 8:00 - 14:00
Poslední prvodárci do odběru do 12:35
Poslední opakování darci do odběru do 12:55

 

Zvýšení náhrady nákladů

Zvýšení náhrady nákladů spojených s darováním krevní plazmy

Od 12. 2. 2018 zvyšujeme náhradu nákladů spojených s darováním krevní plazmy na 600 Kč za každý odběr. Bez žádných výjimek a bez nutnosti splnění nějakých podmínek pod čarou. Stačí pouze úspěšný odběr. A hned po něm vám bude tato náhrada vyplacena - pokud samozřejmě budete chtít :)
Vážíme si vaší pomoci nemocným a rozhodli jsme se vás za to odměnit.
 
Děkujeme že pomáháte. Protože pomáhat je lidské.
Cara Plasma  

 

Do 18. a 24 odběru jsme přidali další dárek a to poukaz do TEPfactoru na dvě hodiny hry zdarma pro jednu osobu. 

Dále si budete moci vybrat s více odměn v jednotlivých odběrech a to dle tohoto klíče:
12. odběr - budete si moci vybrat z Tričko, Hrnek, USB a z odměn v 4. a 6. odběru
18. odběr - budete si moci vybrat z Deštník, Lístek do kina, Poukaz TEPfactor a z odměn v 4., 6. a 12. odběru
24. odběr - budete si moci vybrat z Batoh, Mikina a z odměn v 4., 6., 12., a 18. odběru

 


 

 

Konec věrnostního programu roku 2017

31. 12. 2017 končí věrnostní program pro rok 2017 a od 1.1.2018 se resetují všechny počty odběrů na nulu, abyste měli v dalším roce možnost vybrat si z jiných odměn. Viz. podmínky v této novince na začátku roku. Nicméně pokud vám chybí jeden odběr do získání odměny z roku 2017, můžete ho získat v prvních dvou týdnech roku 2018 - více informací zde.

Dále končí i starý věrnostní program z roku 2014. Všichni dárci, kteří jsou stále ve starém věrnostním programu budou automaticky zařazení do věrnostního programu pro rok 2018.

Věrnostní program pro rok 2018 bude drobně aktualizován. 

 


 

Druhé setkání dárců krevní plazmy. Vyhrajte VIP vstupenky pro dva.

Pomáhat je lidské!

Tato tři slova budou společným symbolem pro ty, kteří se 5. 3. 2018 setkají v TEPfaktoru, tam se totiž uskuteční DRUHÉ SETKÁNÍ DÁRCŮ KREVNÍ PLAZMY. Podívejte se na video výše a uvidíte, jak se všichni dárci bavili na prvním setkání. A na tuto zábavu a další překvapení se můžete těšit i teď. Tak neváhejte a začněte soutěžit o VIP vstupenky pro dvě osoby. A vzít s sebou můžete kohokoli.

Podmínky účasti

1. kolo výherců: Prvních 50 dárců, kteří mají alespoň 4 odběry od 27. 11. 2017 do 9. 2. 2018, obdrží 1+1 vstupenku na tuto akci.
2. kolo výherců: Dalších 45 dárců vylosujeme ze všech dárců (kromě těch, kteří již byly vybráni v prvním kole) kteří splnili 4 odběry ve stanoveném čase a obdrží 1+1 vstupenku na tuto akci
Dále budou probíhat na našich sociálních sítích různé soutěže o vstupenky na toto setkání

Program

 • - každý si může libovolně vyzkoušet hru v TepFaktoru
 • - celodenní občerstvení zdarma (kýty na grilu, studené mísy, kafe, atd) 
 • - tombola
 • - vyhlášení TOP dárců za rok 2017
 • - celodenní program, který zaručí, že se nudit určitě nebudete.
 • - další překvapení

Místo akce

Setkání dárců se bude konat v TEPfaktoru. Je to místo, kde se dobře pobavíte, uvolníte a sehrajete s ostatními. TEPfaktor je inspirován pevností Boyard, ale není nutno se ničeho bát, herní úkoly si vyberete dle svého gusta a kondice.

Odvoz z Prahy i zpět do Prahy je zajištěn.


 

Přiveďte s sebou prvodárce na odběr.

Přijďte na odběr krevní plazmy s kamarádem (prvodárcem) a získejte odměnu.
Po jeho třetím úspěšném odběru získáte poukaz na večeři do italské restaurace La piccola Perla a k tomu dva lístky do kina
Vámi přivedený dárce musí být prvodárce ( nikdy nedaroval krevní plazmu u nás v Cara Plasma). 
Není omezen počet prvodárců, které s sebou přivedete (případně vás doporučí), za každého můžete získat odměnu. 
Prvodárce nemusí přijít na svůj první odběr s vámi. Stačí, když nahlásí vaše jméno (musíte být zároveň dárcev Cara Plasma), před odběrem na recepci.

Pokud přijdete oba jako prvodárci, počítá se odběry do této akce vždy jen pro jednoho z Vás. Dárci se musíte stát oba.

Počítají se tři úspěšné odběry do 90 dnů.

Tato akce začína 1. 10. 2017.

 

Darování krevní plazmy na státní svátek

Na státní svátek 28.9., Den české státnosti, si hned po svém úspěšném odběru odnesete láhev vína. 

Otevřeno máme od 8:00 - 14:00
Poslední prvodárci do odběru do 12:35
Poslední opakování darci do odběru do 12:55

K 18. odběru máte nově na výběr ze tří dárků z věrnostního programu.

 

Rozšířili jsme věrnostní program. Pokud na Vás čeká v tomto kalendářním roce osmnáctý odběr, budete si moci vybrat nově ze tři dárků. Vybrat si můžete nově z lístku do kina, láhve vína nebo nově s deštníku. 

 


Zvýšení daňového odpočtu za každý odběr krevní plazmy.

Od 1.9. 2017 se zvýšila částka, kterou si můžete odečíst z daní za jeden odběr krevní plazmy. Částka se zvýšila o 1.000 Kč a celkem si tedy budete moci odečíst 3.000 Kč za každý odběr krevní plazmy. A to ze základu daně a do výše až 15% tohoto základu.

Výhody darování bez žádosti o náhradu

1. získáte na daních zpět 450 Kč za každý uskutečněný odběr (kolik odběrů si budete v daňovém přiznání moci odečíst, se bude odvíjet od částky vašeho daňového základu) 
2. zároveň získáte, za každý odběr bez náhrady, poukázku do italské restaurace La Piccola Perla v hodnotě 200 Kč (pouze při darování u nás)
3. v den, kdy darujete, máte nárok na den placeného volna 

Praktický příklad

Například váš daňový základ za rok 2017 bude ve výši 100.000 Kč. Máte tedy možnost si z daňového základu odečíst částku za odběry krevní plazmy a to do výše až 15% daňového základu. V tomto případě to tedy dělá 15.000 Kč ze základu daně.  Můžete si tedy do daňového přiznání za rok 2017, které podáváte v roce 2018 odečíst maximálně 5 odběrů krve a krevních složek do kterých patří i krevní plazma. Získáte tedy celkem zpět na daních 2.250 Kč

Jedním odběrem se rozumí odběr krve a jejích složek (např. krevní plasmy, krevních destiček, kostní dřeně a jiných složek) provedený v jednom dni, a to i v případě odběru více složek krve. 

V případě, že standardně darujete krevní plazmu za náhradu nákladů, může být pro vás výhodnější darovat do 15% základu daně * bez žádosti o náhradu nákladů (tento odečet si následně uplatnit do daní) a následně další odběry již absolvovat, tak jak jste zvyklí.

 

 

*pravděpodobný základ daně si můžete odvodit od posledního vámi podaného daňového přiznání (toto budě vědět vaše účetní či účetní u vás v práci)


 

Zvýšení náhrady na 550,- za každý odběr.

Darování krevní plazmy z vyšší náhradou za jeden odběr

Od 10. 7. 2017 jsme po všechny dárce v Cara Plasma připravili zvýšení náhrady nákladů na 550,-* za každý odběr krevní plazmy.

Další novinky a akce v červenci: každodenní soutěže o ceny v hodnotě 30.000,- , stěhování Cara Plasmysoutěž o dovolenou v hodnotě 20.000 Kč

*zvýšení náhrady je platné do odvolání. Dle ustanovení §32 odst. 2 zákona 373/2011 Sb. o specifických zdravotních službách, podle kterého za krev odebranou pro výrobu krevních derivátů a pro použití u člověka podle jiných právních předpisů a za její odběr nevzniká osobě, které byla krev odebrána, nárok na finanční ani jinou úhradu, s výjimkou účelně, hospodárně a prokazatelně vynaložených výdajů spojených s odběrem její krve, o které tato osoba požádá, a to celkem do maximální výše 5 % minimální mzdy.


 

 

Stěhujeme se

Stěhujeme se:

Od 10. 7. 2017. nás naleznete na nové adrese pouhých 100 metrů od dárcovského centra na Perlové 5. Nová adresa je Jungmannova 745/24 Všechny dárce krevní plazmy přivítá nejmodernější dárcovské centrum v Praze. Po přestěhování na Vás bude čekat spousty soutěží po celé léto a taky zvýšíme náhradu na 550,-* za každý odběr.  Nové dárcovské centrum sídli v moderní budově, která poskytuje potřebný komfort pro naše dárce a venkovní posezení ve vnitrobloku, kde si budete moci v hezkém prostředí vychutnat kávu po svém odběru. Případně si můžete odpočinou v prostorách Františkánských zahrad, které sousedí s naší novou budovou. 

Upřesňující informace ke stěhování:

Dárcovské centrum na Perlové 5, bude k 1. 7. 2017 natrvalo uzavřeno.
Nové dárcovské centrum na Jungmannova 745/24 bude otevřeno k 10. 7. 2017 od 8:00 - Jungamnova Plaza - 3. patro
Obě centra budou z důvodu stěhování uzavřena v období od 1. 7. 2017 až 9. 7. 2017
Od 10.7. jsme připravili: každodenní soutěže o ceny v hodnotě 30.000,- , ZVÝŠENÍ NÁHRADY NA 550 Kčsoutěž o dovolenou v hodnotě 20.000 Kč

Proč se musíme stěhovat:

Z důvodu rekonstrukce stávající budovy na Perlové 5, jsme byli nuceni přestěhovat naše dárcovské centrum. Ze stávající budovy zůstanou pouze obvodové zdi a celý vnitřní prostor bude předělán do podoby nákupního centra s kancelářemi. Díky výborné dopravní dostupnosti, jsme hledali nové prostory poblíž stávajícího dárcovského centra. A to se nám podařilo a dokonce jsme blíže jak metru na Národní třídě, tak tramvajím ve Vodičkově ulici, kdy stačí projít skrz Františkánské zahrady a jste v našem centru.

Pohled ze stávající pobočky na Perlové 5 směrem k novému dárcovskému centru:


 

 

10 dní soutěží. Rozdáme ceny za 30.000,-

Dárci krevní plazmy v Cara Plasma mohou každý den od 10. 7. do 21. 7. vyhrát jednu z hlavních cen uvedených na obrázku výše a navíc vylosujeme dalších 5 dárců, kteří každý den získají lístky do kina.

Podmínky soutěže:

 1. Začátek soutěže je 10. 7. 2017
 2. Konec soutěže je 21. 7. 2017
 3. Zúčastnit se může každý dárce, který bude darovat krevní plazmu v Cara Plasma v období soutěže
 4. Každý den v období soutěže, pomocí náhodně generovaného čísla a vždy po ukončení daného odběrového dne, vylosujeme 6 výherců.
 5. První vylosovaný získá hlavní cenu pro daný den, ve kterém se bude losovat a další 5 obdrží lístky do kina (celkem rozdáme 50 lístků do kina).
 6. Ceny jsou dané na každý den, není možné cenu změnit. Obrázky cen jsou totožné s předávanými cenami.
Každý den vylosujeme jednoho z vás, který obdrží hlavní cenu na daný den. Společně s vylosováním výherce hlavní ceny, vylosujeme každý den dalších 5 dárců, kteří obdrží lístky do kina. Losovat se bude vždy každý den po ukončení odběru posledního dárce. Ceny si budete moci vyzvednout hned druhý den. 
Losování bude probíhat dle náhodného generování čísel na internetu a pokud bude vaše odběrové číslo souhlasit s vylosovaným, stáváte se výhercem daného dne.
Vyhrazujeme si právo na změny data začátku a konce soutěže.
Předání cen je podmíněno zdokumentováním tohotí předání, zaměstnancem Cara Plasmy (fotografie) a bude moci použito na webu a sociálních sítí Cara Plasmy. 
Výherce souteže naleznete každý den zde: Facebook
Na každý den je připravena jiná cena. Rezervujte si termín ve kterém budete chtít soutěžit, dle obrázků níže.  
 

 

 

 

 

 

Výherci soutěže za jednotlivé dny:

Pondělí 10.7. - Hlavní cenu vyhrál pan Aleš Kučera. Lístky do kina: Petr Kamenický, Josef Vokáč, Jan Kruml, Pavel Golčatovský a Robert Mroczkowski.

Úterý 11.7. - Hlavní cenu vyhrála paní Marta Mecerová. Lístky do kina: Monika Čivová, Adam Novotný, Veronika Dostálová, Jindřich Mach, Jiřina Holečková.

 

 

Další novinky a akce: zvýšení náhrady na 550,- , stěhování Cara Plasmysoutěž o dovolenou v hodnotě 20.000 Kč


 

Soutěž o dovolenou v hodnotě 20.000 Kč

Každoročně pro naše dárce krevní plazmy pořádáme soutěž o dovolenou. A tento rok to nebude jinak. Již 10.7.2017 začneme hrát o dovolenou v hodnotě 20.000,-. Stačí pravidelně darovat krevní plazmu a i vy můžete na tuto dovolenou odjet.

Začátek soutěže: 10.7.2017

Konec soutěže: 8.9.2017

Podmínky soutěže:

Pokud v tomto období darujete minimálně 4x obdržíte při svém čtvrtém odběru 4 slosovací lístky, které budete moci vhodit do připraveného boxu na recepci. My následně po skončení soutěže, hned vylosujeme jednoho z Vás, který bude obdrží poukaz na dovolenou a ten bude moci ihned využít.

Takto si dovolenou užil výherce soutěže o dovolenou minulý rok. A tento rok to můžete být třeba vy.


 

 

Relaxační a fitness balíčky pro dárce krevní plazmy

Milí dárci krevní plazmy, od pondělí 29. 5. až do pátku 9. 6. získáte po svém odběru plazmy voucher, díky kterému můžete využít  balíček zdraví a relaxu anebo balíček fitness a wellness v Lázních Jupiter.Můžete využít oba balíčky najednou. A to vše v exkluzivní 77% slevě jen pro naše dárce krevní plazmy.

Balíček zdraví a relaxu

30 min. konzultace - anamnéza celkového zdraví
30 min. Římská parní lázeň
15 min. Hamman turecká pěnová masáž
15 min. rybičková pedikúra - Garra Ruffa
Délka 1 hodina 30 min.
Základní cena balíčku je 3.000 Kč
Naši dárci mají tento balíček za 999,-*
* na voucherech je chybně uvedene sleva v procentech proto platí konečná cena uvedená na voucheru a zde na webu. Děkujeme za pochopení.

 

Balíček fitness a wellness

30 min. konzultace - anamnéza celkového zdraví
30 min. Fitness
30 min. Římská parní lázeň, skotské střiky a ledová sprcha
30 min bazén s protiproudem a privátní whirlpool
15 min. pobyt v solné jeskyni s občerstvením
Délka 2 hodiny 15 min.
Základní cena balíčku je 3.000 Kč
Naši dárci mají tento balíček za 999,-*
* na voucherech je chybně uvedene sleva v procentech proto platí konečná cena uvedená na voucheru a zde na webu. Děkujeme za pochopení.

 

Neváhejte, registrujte se na odběr krevní plazmy a získejte tyto výhody. Rezervace balíčku na čísle 244 463 205. www.laznejupiter.cz  Hornokrčská 31, Praha 4


 

Nechte si po svém odběru krevní plazmy udělat analýzu vašeho těla.

Analýzu těla provedou vyškolení nutriční pracovníci v oblasti výživy, sportu a dermatologie. Jestliže budete chtít, tak hned po vašem odběru vám tito poradci provedou metabolickou analýzu pomocí přesného analyzéru. Každý zájemce, kterého proměří, dostane tabulku se svými hodnotami -  v tabulce je uvedena hmotnost, množství a rozložení tuků a svalů, viscerální tuk, nosnost kostry a rychlost metabolizmu. Viz obrázek níže. Všechny hodnoty budou na místě stručně vysvětleny. 

Slevové kupóny

Pokud budete mít zájem o podrobnější analýzu tak Vám tito poradci poskytnou voucher na slevu 900,- a zároveň každý z vás zároveň obdrží jako dárek slevový voucher na hodinové ošetření pleti přírodní kosmetikou.

Mohu se přijít změřit i když mám plánován odběr na jiný den?

Ano pokud jste náš dárce, tak si můžete nechat udělat analýzu ve kterýkoli den, kdy tady tito specialisti budou. A není podmínkou jít ten den na odběr. 

Rozpis měření

12. 5. 2017 - mezi 8:45 až 19:00
15. 5. 2017 - mezi 8:45 až 19:00
19. 5. 2017 - mezi 8:45 až 19:00
22. 5. 2017 - mezi 8:45 až 19:00

Den vítězství v Cara Plasma

Daruj krevní plazmu 8. 5. 2017 ve státní svátek mezi 8:00 až 14:00 a po svém odběru krevní plazmy obdržíš k náhradě i lahvinku vínečka, dle svého výběru, od našich moravských sklepmistrů :) 

Poslední opakovaní dárci do odběru do 12:55

Poslední prvodárci do odběru do 12:30 

Darováním krevní plazmy pomáhaš nemocným, pro které jsou léky z krevní plazmy životně důležité.

Cara Plasma


 

 

První máj lásky čas s odměnou pro naše dárce.

Když přijdeš darovat 1. 5. 2017 mezi 8:00 až 14:00, tak po svém odběru krevní plazmy obdržíš k náhradě i lahvinku vínečka, dle svého výběru, od našich moravských sklepmistrů :) 

Poslední opakovaní dárci do odběru do 12:55

Poslední prvodárci do odběru do 12:30

Daruj krevní plazmu. Těšíme se na tebe. 

Cara Plasma


 

 

Oslav Velikonoce s láhví dobrého vína.

Jak již je u nás dlouhou dobu pravidlem, rozdáváme na Státní svátek víno. Nyní víno přímo z moravských sklípků Sklep u Štěpánků a z Šlechtitelské stanice Velké Pavlovice Přijďte tedy na Velký Pátek 14.4. 2017 darovat krevní plazmu a po svém odběru obdržíte láhev bílého či červeného vína.

Prvodárci se mohou 14.4.2017 na svůj odběr objednat maximálně do 12:30 a opakovaní dárci do 12:55.

V pondělí 17.4.2017 máme zavřeno.


 

Všem našim dárcům krevní plazmy přinášíme 15% slevu na opravy mobilních telefonů.

 

Každý z nás vlastní nějaký mobilní telefon. A většině z nás ten náš mobil někdy upadnul, polili jsme si ho vodou (nejčastěji teda pivem :) ) nebo nám přestal nabíjet. A byla potřeba oprava.

Proto, když budete darovat krevní plazmu v období mezi 3. 4. 2017 do 14. 4. 2017, tak po svém úspěšném odběru obdržíte poukaz na 15% slevu, který můžete využít až do konce letošního roku. 

Na co můžete poukaz využít:

Poukaz je platný na veškeré opravy a servisní zásahy telefonu Samsung, Huawei a iPhone
Ip servis je jeden z nejlevnějších, ale velice kvalitních servisů mobilních telefonů v Praze. Jeho ceny oprav začínají již na 399 korunách. Například výměna sklíček u telefonů Samsungu startuje na 990 Kč
Navíc zdarma přijedou za vámi a opravu telefonu udělají třeba u vás doma. Tuto službu zdarma poskytují v rámci Jižního Města a blízkého okolí.


Prohlédněte si webové stránky jednotlivých oprav pro SamsungiPhone Huawei a případně si můžete servis rezervovat na tomto odkazu.

Hezký den.

Vaše Cara Plasma

 


 

 

 

Daruj krevní plazmu a vyhraj dárkové karty na nákupy

Daruj krevní plazmu a kup si co sám chceš :) 


Darováním krevní plazmy můžeš v této soutěži vyhrát až 7 cen najednou. Stačí darovat minimálně dvakrát v období mezi 6.3. - 28.4. a za svoje odběry získáš slosovací lístky. A když budeš mít štěstí odneseš si jednu z hlavních cen.Pokud v tomto období přijdeš darovat třikrát či čtyřikrát, můžeš získat až 7 slosovacích lístků za všechny 4 odběry.

Přehled vylosovaných:
Šimon Brousek - Dárková karta do OC Nový Smíchov v hodnotě 3.500,-
Petra Sofková - Dárková karta do OC Nový Smíchov v hodnotě 3.500,- 
Jakub Střížka - Dárková karta do OC Nový Smíchov v hodnotě 3.500,- 
Renáta Bešťaková - Dárková karta do OC Nový Smíchov v hodnotě 1.500,- 
Anna Musilová - Dárková karta do OC Nový Smíchov v hodnotě 1.500,- 
Žaneta Panušková - Poukázka na nákup v Albertu v hodnotě 500,-
Michaela Kalendová - Poukázka na nákup v Albertu v hodnotě 500,-
Ladislava Přibylová - Poukázka na nákup v Albertu v hodnotě 500,-
Denisa Hrůzová - Poukázka na nákup v Albertu v hodnotě 500,-
Jakub Hašek - Poukázka na nákup v Albertu v hodnotě 500,-
Alena Miškovská - Poukázka na nákup v Albertu v hodnotě 500,-
Jaroslav Krykurka - Poukázka na nákup v Albertu v hodnotě 500,-
Taťána Babjaková - Poukázka na nákup v Albertu v hodnotě 500,-
David Šach - Poukázka na nákup v Albertu v hodnotě 500,-
Erik Žákovec - Poukázka na nákup v Albertu v hodnotě 500,-
Živé video s losovaní naleznete zde: Facebook živé video

Pravidla akce

Soutěž probíhá mezi 6.3. 2017 až 28.4.2017
Počty odběrů: 
2 odběry v uvedeném období = dva slosovací lístky, které obdržíš při druhém odběru
3. odběr v uvedeném období = dva slosovací lístky, které obdržíš ihned po 3. odběru
4. odběr v uvedeném období = tři slosovací lístky, které obdržíš ihned po 4. odběru
Maximálně tedy můžeš získat 7 slosovacích lístků za 4 odběry krevní plazmy v uvedeném období!

Výhry a ceny:

Do soutěže jsou vloženy tyto ceny: 3 x dárková karta na nákupy v hodnotě 3.500 Kč, 2 x dárková karta na nákupy v hodnotě 1.500kč, 10 x dárkový poukaz v hodnotě 500,- na nákup do Albertu.

Kdo vyhraje:

1., 5., a 10. vylosovaný obdrží hlavní cenu a to dárkovou kartu v hodnotě 3.500 Kč
3., a 8., vylosovaný obdrží druhou cenu a to dárkovou kartu v hodnotě 1.500 Kč
2., 4., 6., 7., 9., a 11. - 15. vylosovaný obdrží poukaz na nákup do Albertu v hodnotě 500,-
Pokud v uvedeném období budete darovat 4 x tak máte možnost vyhrát až 7 těchto cen.

Přejeme vám hodně štěstí. 

Losovat budeme živě na našem facebooku. Losování proběhne některý den mezi 2. - 9. květnem.


 

Sleva na másáže a wellness pro dárce krevní plazmy.

Milí dárci krevní plazmy. Připravili jsme si pro vás pro nadcházejícího Valentýna malé překvapení. Od 13.2. do 25.2. obdržíte po svém odběru voucher na exkluzivní 25% pro naše dárce do www.wellnesspraha.net

Voucher můžete využít do 31.5. a týká se všech služeb krom nápojů a služeb označených hvězdičkou v tomto ceníku. Sleva je platna nejen pro naše dárce, ale i pro jejich doprovod :) Takže vemte svojí drahou polovičku a dopřejte si romantiku ve víru bublinek, sauny a masáží. Samozřejmně slevu můžete využít i osamoceně a využít zrovna to na co budete mít náladu :) 

Ukázka wellness balíčků a masáží

balíčekprocedurypočet osob cena CELKEM
RELAX 1 pronájem privátního SPA na 90 min. (sauna, 2 x Whirlpool, relaxační místnost) 1 – 5 1 200 Kč
RELAX 2 pronájem privátního SPA na 120 min. (tzn.  sauna, 2 x Whirlpool, relaxační místnost) 1 – 5 1 400 Kč
RELAX 3 pronájem privátní sauny v délce 90 min. (bez Whirlpoolu) 1 – 5 800 Kč
RELAX 4 pronájem privátního SPA na 90 min. (tzn. 2 x Whirlpool, relaxační místnost, bez sauny)  2 800 Kč
RELAX 5 30 min. sauna + 60min. masáž dle vlastního výběru  1 800 Kč
KLASICKÁ MASÁŽ – se zaměřením na partie podle přání zákazníka
40 minut 490 Kč
60 minut 600 Kč
90 minut 850 Kč
HOT STONES – masáž horkými lávovými kameny
60 minut 600 Kč
90 minut 850 Kč
HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI
60 minut 600 Kč
90 minut 850 Kč
ROYAL MASSAGE – královská masáž
120 minut

Akce čisté boty :)

Společnost Čističbot.cz nám do centra zapůjčila přístroj na čištění bot. Vyčistěte si svoje boty při návštěvě našeho dárcovského centra.

Spousta našich dárců nám říká, že si u nás na odběru odpočinou a odchází s čistou hlavou. A již od dnešního dne můžete odcházet i s čistým obutím 
Každý náš dárce má totiž možnost během 14 dnů si vyzkoušet čistič bot, který pro naše dárce zapůjčila společnost www.cisticbot.cz - Klub milovníků čisté obuvi . Zkoušejte, čistěte, leštěte jak je libo, zvlášť v tomto počasí věříme, že tuto možnost uvítáte 


 

Analýza těla zdarma. Pouze s Cara Plazmou.

 

Zažádejte si na recepci po svém úspěšném odběru o dárkový na analýzu lidského těla. Přístroj Vám během rychlé analýzy změří obsah tělesné vody, tělesného tuku a svalové hmoty. Dle těchto výsledků si můžete následně nechat naplánovat hubnoucí program na míru. :) 

Máme pouze omezený počet poukazů a to 105.  Absolvujte svůj odběr proto co nejdříve.

Poukaz je možné využít pouze na Pobočce IT´S  MY LIFE  "Újezd", Zborovská 56 - Malá strana, tel: 737210220

Na analýzu těla a konzultaci je potřeba objednat se telefonicky na číslo výše.

Zvýšení náhrady na 500,- a změna věrnostního programu.

Celý náš kolektiv vám přeje krásné a ničím nerušené Vánoce, hodně štěstí a pevné zdraví v roce 2017. Všem našim dárcům srdečně děkujeme za přízeň v roce 2016.

Jako vánoční a novoroční dárek jsme se rozhodli v příštím roce zvýšit náhradu nákladů za jeden odběr krevní plazmy na 500 Kč*. A zároveň jsme vytvořili nový roční věrnostní program, který vám přinese více dárků než ten poslední.

Můžete se rozhodnout, zdali se od začátku roku přesunete do nového věrnostního programu, nebo zůstanete ve stávajícím věrnostním programu.

Jak bude nový věrnostní program vypadat a jaké jsou podmínky přechodu mezi programy se dozvíte níže. 

Nový věrnostní program (VP) pro rok 2017:

- přinášíme více odměn a každý 6 odběr můžete jednu získat
- v novém věrnostním programu se počítají odběry jen za rok 2017 od 2.1.2017
- jelikož se jedná o roční VP, tak se po roce vymažou všechny odběry z roku 2017 a v roce 2018 začínáte od začátku
- za jeden rok můžete získat odměny, které jste ve starým VP mohli získat až za 50 odběrů.
- dárci kteří od 1.11.2014 mají více než 50 odběru (tzn. dosáhli na všechny ceny ze stávajícího věrnostního programu) a prvodárci v roce 2017 jsou automaticky přeřazeni do nového   VP
- pokud se zařadíte do nového věrnostního programu, není možné přejít do starého věrnostního programu v průběhu roku 2017, v opačném případě ( ze starého do nového) to možné je.
Odměny v novém věrnostním programu.
3 odběr  -     náramek udělejto 
4. odběr -     zjištění krevní skupiny 
6. odběr -     láhev vína
12. odběr -   vyberte si sami jednu z odměn - můžete si vybrat z LÁHEV VÍNA, TRIČKO, HRNEK, USB
18. odběr -   vyberte si sami jednu z odměn - můžete si vybrat z LÁHEV VÍNA, LÍSTEK DO KINA
24. odběr -   vyberte si sami jednu z odměn - můžete si vybrat z LÁHEV VÍNA, TRIKO, HRNEK, USB, BATOH, MIKINA, LISTEK DO KINA

 

Starý věrnostní program (VP):

- pokud budete chtít zůstat ve starým věrnostním programu pokračujete v roce 2017 s počty odběrů které jste měli od 1.11.2014 (start VP)
- systém odměn je zachován jako doposud
- pokud v průběhu roku přejdete na nový věrnostní program, budou se počítat odběry od data, kdy jste na nový věrnostní program přešli.
Odměny v starém věrnostním programu.
3 odběr  -     náramek udělejto 
5. odběr -     zjištění krevní skupiny 
10. odběr -   Hrnek udělejto
15. odběr -   TRIČKO
20. odběr -   USB
30. odběr -   MIKINA
50. odběr -   BATOH
* Za předpokladu pravidelného dárcovství v intervalu 1 krát za 14 dní. Dle ustanovení §32 odst. 2 zákona 373/2011 Sb. o specifických zdravotních službách, podle kterého za krev odebranou pro výrobu krevních derivátů a pro použití u člověka podle jiných právních předpisů a za její odběr nevzniká osobě, které byla krev odebrána, nárok na finanční ani jinou úhradu, s výjimkou účelně, hospodárně a prokazatelně vynaložených výdajů spojených s odběrem její krve, o které tato osoba požádá, a to celkem do maximální výše 5 % minimální mzdy.

Otvírací doba Vánoce 2016

Od 23.12. do 1. 1. 2017 je naše centrum uzavřeno. Otvíráme 2. 1. 2017 v 8:00

 


 

Rozdáváme dárky z Caraplasmového adventního kalendáře.

Každý z našich stálých nebo budoucích dárců :), může v období od 5.12. do 22.12. vyhrát dárek z našeho adventního kalendáře. Stačí pouze v tomto období přijít na odběr krevní plazmy.

Každý večer v tomto období vylosujeme jedno pořadové číslo dárce (nejedná se o číslo odběru) a následně si bude moci vylosovaný dárce v našem centru, vybrat na našem vánočním stromečku jednu obálku, ve které bude číslo dárku z Caraplasmového adventního kalendáře. A tento dárek si rovnou odnese domů :) 

P.S. Pokud se na odběr dostavíte v tomto týdnu mezi 5.12. - 8.12., můžete mít šanci být vylosování i v týdnu mezi 19.12. - 22.12. pokud i v tomto týdnu přijdete na odběr krevní plazmy (musíte dodržet rozmezí mezi odběry 14 dnů). Teoreticky tak můžete vyhrát dvě ceny. 

Sledujte náš facebook, kde každý večer zveřejníme číslo výherce, kterého jsme vylosovali.

 Můžete vyhrát těchto 15 dárků:

1. poukaz na nákupy do OC Nový Smíchov v hodnotě 1.500,- (v případě, že si tuto cenu někdo v prvním týdnu vylosuje dáme bonusem další poukaz ve stejné hodnotě do dalšího týdne)

2. poukaz na nákupy do OC Nový Smíchov v hodnotě 1.000,-

3. poukaz na nákupy do OC Nový Smíchov v hodnotě 500,- - již vylosováno

4. pravé italské šumivé víno Proseco

5. Mucha sekt v dárkovém balení

6. 2 x vstupenka do kina - již vylosováno

7. dárková kazeta s kosmetikou pro muže

8. dárková kazeta s kosmetikou pro ženy

9. 32GB USB Samsung

10. dárková kazeta pro muže - již vylosováno

11. dárková kazete pro ženy - již vylosováno

12. termoska

13. 2 x vánoční kolekce na stromeček

14. 2 x vstup do Aquapalace - již vylosováno

15. láhev Becherovky v dárkovém balení.


 

Přispějte na opuštěné a týrané pejsky.

Milí dárci krevní plazmy, máte možnost, u nás v dárcovském centru, přispět na opuštěné a týrané psy útulku Dogpoint. Na recepci máme umístěnou kasičku do které můžete přispět libovolnou částkou a každá koruna pomůže. :) A vy budete odcházet s pocitem, že i málo stačí k pomoci :) a že jste ten den pomohli dvakrát. :) 

Protože pomáhat je lidské. Děkujeme 

Nezapomeňte, že je potřeba darovat krevní plazmu minimálně dvakrát v maximálním intervalu 6 měsíců, protože v případě pouhého jednoho odběru, se musí krevní plazma zlikvidovat a není ji možné použít na výrobu životně důležitých léků.

P.S. již na příští rok plánujeme spolupráci s Dogpointem rozšířit


 

Líčení s Mary Kay.

Ve dnech 28.11.2016 a 5.12.2016 máte možnost na našem centru využít služeb kosmetické poradkyně Markéty Schornik. Která vás bude líčit přesně dle tipu vaší pleti. Poradkyně zde bude dostupná v tyto dny mezi 9:00 až 19:00. Časy líčení si můžete rezervovat u nás na recepci, pomocí emailu info@caraplasma.cz nebo telefonu 702 278 928. Časy jsou dostupné vždy po půlhodině. 

Máte plánován odběr na jiný termín a v těchto termínech darovat nemůžete? Nevadí. Pokud chcete se chcete nechat nalíčit, tak stačí být našim dárcem a není podmínka jít ten den na odběr. (je potřeba si rezervovat termín)

Těšíme se na Vás.


 

Oslavte s námi státní svátek dobrým vínem

Milí dárci, tak jak je již naší tradicí, máme pro vás na tento den přichystanou odměnu k darcovství.  Stačí darovat krevní plazmu ve svátek 17.11.2016 a zaroveň s finanční náhradou, dostanete láhev červeného nebo bílého vína.

Neváhejte a rezrevujte si tento termín.

Poslední opakovaný dárce do oběru ve 12:55. Poslední prvodárce do oběru ve 12:30. Otevřeno je do 14:00.

 


 

Získejte za každý svůj odběr poukázku do Pilulky + soutěž.

Darujte krevní plazmu v období od 14.11. - 25.11. a získejte po svém odběru 100 Kč poukázku na nákup od internetové lékárny www.pilulka.cz . Navíc můžete s námi a pilulkou soutěži o 500,- voucher na neomezený nákup. Soutěžíme na našem facebooku a soutěže se může zúčastnit každý. 

Platnost poukazů je do 31.1.2017, takže máte dost času na vánoční i povánoční nákupy.

Malá nápověda do soutěže - v posledních 3 soutěžích (kromě soutěže o infrapanel), kde jste mohli tipovat, byl průměrný počet ml na jednoho dárce:  794,8 ml, 786,4 ml a 789,38 ml.


 

Milí dárci rozšířili jsme věrnostní program o odměnu za 50. odběr.

Za svůj 50 odběr krevní plazmy v Cara Plasma získáte batoh a certifikát s poděkováním. Batoh již máme vystavený v našem centru. A již ho našim dárcům rozdáváme.

Všechny odměny ve věrnostním programu naleznete níže. Podívejte se jestli Vám náhodou nechybí pár odběru k odměně.


 

 

Oslavte s námi státní svátek.

Milí dárci, tak jak je již naší tradicí, máme pro vás na tento den přichystanou malou pozornost.  Stačí darovat krevní plazmu ve svátek 28.10.2016 a zaroveň s finanční náhradou, dostanete  plechovku 10° piva. 

Proto neváhejte a registrujte si tento termín. 

Poslední opakovaný dárce do oběru ve 12:55. Poslední prvodárce do oběru ve 12:30.

 

 


 

Vyhrajte infrapanel v hodnotě 9.000 Kč.

Od 24.10. do 4. 11. můžete na našem facebooku soutěžit o infrapanel v hodnotě 9.000 Kč s potiskem dle vlastního výběru. Infapanel nám darovala společnost Xenyla Sundirect www.x-sundirect.cz. Jejich zaměstnanci byli u nás hromadně darovat krevní plazmu a rozhodli se, že podpoří dárcovství krevní plazmy soutěží, která by měla motivovat nové a stávající dárce k darování krevní plazmy. Navíc každý z dárců dostane po svém odběru dárkový poukaz na slevu 2.000 Kč na nákup infrapanelu. Infrapanel si můžete prohlídnout u nás v dárcovském centru.

Pravidla soutěže:  

Soutěže se mohou zúčastnit všichni naši dárci krevní plazmy, kteří absolvovali nebo budou absolvovat minimálně jeden odběr krevní plazmy v Cara Plasma od 10. 10. 2016 do 11. 11. 2016 a dají svůj tip na naší facebookové stránce k pondělnímu (24.10.) soutěžnímu příspěvku. Tipovat budete, kolik mililitrů krevní plazmy odebereme v průměru na jednoho dárce za dva týdny (24.10. - 4.11.), dát tomu příspěvku like, napsat své číslo do komentáře a přidat ke komentáři hashtag #udělejto

Infrapanel vyhraje nejbližší tipující se správným tipem Můžete tipovat s jedním desetinným číslem. 

V případě více než dvou totožných odhadů bude rozhodující, kdo svou odpověď napsal dříve. Tipovat můžete až do soboty 12.11.2016 20:00. Za každý svůj odběr v tomto období můžete k příspěvku dát jeden tip. Čím více odběrů budete mít, tím si víckrát můžete tipnout a tím pádem mít větší šanci vyhrát.

Malá nápověda do soutěže - v posledních 3 soutěžích, kde jste mohli tipovat, byl průměrný počet ml na jednoho dárce:  794,8 ml, 786,4 ml a 789,38 ml.

Klikem přejdi na příspěvek a tipuj do soutěže.

Co je to infrapanel:

Infrapanel je topné těleso s uhlíkovým krystalem, které je rozloženo po celé ploše panelu. Díky tomu je dosažena rovnoměrnost tepelného sálání a nevzniká zde žádné elektromagnetické záření. Topné infrapanely neohřívají vzduch (a tím pádem nevíří prach, pyly, roztoče atd.) jako konvenční topení, ale nahřejí okolní předměty a zdi až o několik stupňů a po vypnutí termostatem vrací tepelnou energii zpět. Díky tomu dojde k výrazným úsporám oproti konvenčním systémům. Topíte levně a hlavně, zdravě díky vlastnostem infrazáření. Toto záření pak naše těla přijímají a to do hloubky až 4 cm. Organizmus prohříván rovnoměrně po celém jeho povrchu. Tím vším se zlepšuje krevní oběh, roztahuje tkáně a blahodárně tak působí na kompletní zdraví člověka.


 

30 % sleva do salónu Bello.

I když to tak venku zatím nevypádá, za chvíli se přiblíží doba vánočních večírku, svátků a dnů ve kterých budete chtít vypadat skvěle. Proto našim dárcům přinášíme 30% slevu do salónu Bello, která platí až do konce roku. 

 

Od 3. 10. do 15.10. můžete za každý svůj odběr získat 30% slevu ve formě voucheru na veškeré služby Salónu Bello - www.salon-bello.cz . O voucher se slevou si zažádejte po svém úspěšném odběru na recepci. Salon Bello nabízí kadeřnické služby, masáže, manikúru, pedikúru, kosmetiku a solárium. A to jak pro ženy tak i pro může. Poukaz z druhé strany obsahuje i slevu do Trenýrkarny.

 


 

Poukazy do trenýrkárny po úspěšném odběru.

Od 3.10. 2016 do 15.10. 2016 můžete za každý svůj odběr získat 200,- voucher na nákupy do internetového obchodu www.trenyrkarna.cz Poukaz obdržíte po svém úspěšném odběru na recepci. Obchod trenýrkárna nabízí spodní prádlo pro muže a ženy světoznámych značek. Například Calvin Klein, Levis, Puma, 69Slam a další. Uplatnění slevy je popsáno přímo na voucheru. Zároveň na druhé straně poukazu naleznete 30% slevu do salónu Bello.

Na našem facebooku poběží od pondělí soutěž o 500,- voucher na nákup do trenýrkárny. Nezapomeňte se zúčastnit.

 

 

Milí dárci, tak jak je již naší tradicí, máme pro vás na tento den přichystanou AKCI.  Stačí darovat krevní plazmu 28.9.2016 a zaroveň s finanční náhradou, dostanete plechovku 10° piva. 

Proto neváhejte a registrujte si tento termín. 

Poslední opakovaný dárce do oběru ve 12:55. Poslední prvodárce do oběru ve 12:30.

 

 

11.9. slavíme již třetí narozeniny dárcovského centra krevní plazmy Cara Plasma.

Milí dárci, vzpomínáte si, co jste dělali dne 11. 9. v roce 2013? Pro někoho z vás to mohla být úplně obyčejná středa, ale pro nás to byl výjimečný den. Jelikož přesně v 8 hodin ráno jsme přivítali první dárce v našem dárcovském centru.

Věřte, že i pro nás, by se jednalo o den, který by svým významem nijak nepřekonal žádné ostatní, kdybychom se o několik měsíců předtím nerozhodli, že společně s vámi začneme pomáhat ostatním.

A jelikož jste od té doby naší součástí, připravili jsme si pro vás malou pozornost, kterou získáte v období od 12.9. do 23.9. po každém svém úspěšném odběru.

Rádi bychom si s Vámi připomenuli, zajímavé dny našeho dárcovského centra.

11. 9. 2013 - Otevření dárcovského centra.

31. 10. 2013 - Byli jsem hrdým partnerem studentské akce Hokejová bitva.

8. 11. 2013 - Náš web, který jsme stavěli tak, aby byl pro vás co nejpřehlednější a uživatelsky příjemný získal 1. cenu na WEB TOP 100 2013

1. 9. 2014 – Vznik hymny Cara Plasma. Udělej TO - hymnu si můžete pustit zde.

11. 9. 2014 - Naše první narozeniny. 

17. 10. 2014 – Poprvé jsme měli otevřeno na státní svátek a každý náš dárce, tento den, po svém odběru obdržel láhev vína. Tato tradice se drží do dnešního dne.

1. 11. 2014 – Vznik nového věrnostního programu pro naše dárce.

23. 3. 2015 - K nám do centra dorazil darovat tým pražských hasičů.

15. 6. 2015 - Zahájení první soutěže o dovolenou v hodnotě 20.000,- 

11. 9. 2015 - Slavíme 2. narozeniny - A zároveň jsme jako dárek zvýšili náhradu nákladů spojenou s odběrem krevní plazmy na 460 Kč, která je do dnešního dne stále největší v celé Praze. 

6. 12. 2015 - Na Mikuláše jsme ručně zabalili více než 1500 balíčků a všechny jsme vám rozdali.

19. 1. 2016 - Tento den obdržel první bezpříspěvkový dárce poukaz v hodnotě 200,- do italské restaurace. Tyto poukazy můžete získat i teď.

20. 1. 2016 - Stali jsme se Dobrým Andělem.

22. 2. 2016 - První setkání dárců krevní plazmy Cara Plasma v Tepfaktoru. Zúčastnilo se více než 200 dárců krevní plazmy v Cara Plasma. Video z akce zde.

15. 5. 2016 - Začali jsme podporovat nadaci Tichý Svět 

1. 9. 2016 - Stali jsem se náborovým centrem Českého registru dárců kostní dřeně a krvetvorných buněk. Od tohoto dne u nás můžete pomáhat dvakrát.

Nemohli jsme zde napsat všechny naše akce, soutěže a benefity, které jsme pro vás za tyto tři roky připravili, protože jsem předpokládali, že by vás to určitě nebavilo číst. :)

Ale zažili jsme toho s vámi opravdu hodně. A jsme strašně rádi, že jsme vás všechny poznali a že je náš cíl společný. A to pomáhat, protože POMÁHAT JE LIDSKÉ!!!

Děkuje, že jste našimi dárci! A těšíme se na další společné roky.

Vaše Cara Plasma.

Osvětová kampaň Udělej TO spouští soutěž pro sportovní kluby. Výhra až 50.000,-

REGISTRACE DO SOUTĚŽE POKRAČUJE I V MĚSÍCÍ ŘÍJNU. ZÁROVEŇ JE START SOUTĚŽE POSUNUT NA DEN, KDY BUDEME MÍT REGISTROVÁN DOSTATEČNÝ POČET TÝMŮ, DLE STANOVENÝCH PRAVIDEL. START I KONEC SOUTĚŽE SE TEDY POSUNE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 

Od 1. října osvětová kampaň Udělej To ve spolupráci s Cara Plasma, spouští soutěž mezi sportovními kluby z Prahy a Středočeského kraje. Jakýkoli sportovní klub může vyhrát poukaz v hodnotě až 50.000,-  Odměněni budou i kluby na druhém a třetím místě.

Jste hráč, trenér či funkcionář nějakého sportovního klubu nebo školního spolku ? Přihlaste svůj tým do soutěže na emailu soutez@caraplasma.cz. Registrace týmů probíhá od 1.9.2016 do 1.10.2016.

Kdo vyhraje?

Vyhrát hlavní cenu může jakýkoli sportovní klub, který v období mezi 1.10.2016 - 23.12.2016 daruje celkově nejvíce odběrů krevní plazmy. Do soutěže se mohou registrovat i školní kluby, které do registrace mohou uvést ičo školy. 

Kdo může darovat?

Darovat může kdokoli starší 18. let s bydlištěm menším než 200 km od dárcovského centra Cara Plasma. Darovat může hráč, činovník, trenér, rodinný příslušník, vlastně kdokoli, kdo při darování krevní plazmy sdělí název týmu registrovaného do soutěže. Jeden dárce musí přijít na odběr minimálně 2x v období soutěže, jinak se jeho odběr nebude do soutěže počítat. Každý dárce má nárok na náhradu nákladů spojených s darováním ve výši 460 Kč za každý odběr.

Pro koho je soutěž určena?

Soutěžit mohou všechny registrované  sportovní kluby a týmy z Prahy a Středočeského kraje.  Které mají platné identifikační číslo.

Tabulka výher pro kluby na 1. až 3. místě.

Počet odběru na jeden sportovní klub. Klub na prvním místě. Klub na druhém místě Klub na třetím místě
100 a více odběrů 50 000,00 Kč 25 000,00 Kč 12 500,00 Kč
50-99 odběrů 20 000,00 Kč 10 000,00 Kč 5 000,00 Kč
30-49 odběrů 15 000,00 Kč 7 500,00 Kč 3 750,00 Kč
15-29 odběrů 10 000,00 Kč 5 000,00 Kč 2 500,00 Kč
5-14 odběrů 5 000,00 Kč 2 500,00 Kč

1 250,00 Kč

Chtěl bych přihlásit svůj klub. Co pro to musím udělat ?

V první řadě se domluvte se spoluhráči a činovníky sportovního klubu, který chcete přihlásit. Dále pošlete registraci na mail soutez@caraplasma.cz, kde uveďte název registrovaného týmu, IČ tohoto týmu, adresu. Dále kontaktní osobu se kterou budeme komunikovat a kontaktní údaje. Vaši registraci prověříme a potvrdíme mailem na adresu, ze které nám registrace přišla. Následně za Vámi přijedeme a přivezeme Vám materiály, kde si budete moci zapisovat počty odběrů a vzájemně se motivovat.

Průběžné výsledky soutěže budou každý týden zveřejňovány na www.caraplasma.cz a www.udelejto.cz 

Teď už nezbývá nic jiného než Vám popřát hodně štěstí a nezapomeňte se registrovat :) 

Provozovatelem a organizátorem soutěže je Udělej to, s.r.o. U Nemocnice 3372/8c 690 02 Břeclav IČ: 0344365 

Provozovatel a organizátor soutěže  si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit tato pravidla soutěže či soutěž změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady.

 

Úplná pravidla soutěže naleznete zde: Pravidla soutěže

 

Dárce hledá dárce.

Jak jste již mohli zaregistrovat, od ledna jsme Dobrým Andělem. Jedná se o nadaci, která mimo jiné pomáhá dětem, dospělým a rodinám s onkologickým onemocněním.

Proč vám vlastně toto teď připomínáme?
Protože se na nás v průběhu července obrátil jeden z našich dárců s prosbou o pomoc. Bohužel jeho rodinný příslušník onemocněl leukémií. A jelikož je našim motem “Pomáhat je lidské“ a již prostřednictvím Dobrého Anděla pomáháme nemocným s onkologickým onemocněním, přemýšleli jsme, co pro rodinu našeho dárce můžeme udělat....

Proto jsme na začátku srpna začali řešit spolupráci s Českým registrem dárců krvetvorných buněk.
Jednání netrvala dlouho a od 1. září se staneme oficiálním náborovým centrem CSCR. 
Proto pokud chcete pomoct rodině našeho dárce a i jiným nemocným, kteří čekající na transplantaci kostní dřeně od vhodného dárce, můžete se u nás zaregistrovat a stát se potencionální dárcem kostní dřeně.
Všechny informace o možnosti zařazení do registru naleznete zde a na dárcovském centru Cara Plasma.

A jelikož do všeho jdeme na 100%, tak není podmínkou k zařazení do registru, být dárcem krevní plazmy v Cara Plasma ani kdekoli jinde.

Dárcovství kostní dřeně je dobrovolné, bezplatné a anonymní!

 

Proces registrace.

 1. Pokud se budete chtít zaregistrovat do registru dárců kostní dřeně, oznamte toto rozhodnutí již na recepci. Obdržíte formulář a sestřičky vám podají základní informace.
 2. Formulář vyplníte společně s formulářem pro darování krevní plazmy (pokud ten den jdete zároveň darovat krevní plazmu)
 3. Lékaři centra vám následně vysvětlí vše, co byste rádi věděli, zkontrolují s vámi dotazník a provedou vstupní vyšetření.
 4. Pokud je vše v pořádku, tak vám odeberou sestřičky na sále vzorek krve, který následně zasíláme do Českého registru dárců krvetvorných buněk.
 5. Tím je pro vás tento proces ukončen a jste zařazeni do registru. To však automaticky neznamená, že budete někdy vůbec vyzváni k darování kostní dřeně a krvetvorných buněk Vice na www.darujzivot.cz

Základní podmínky vstupu do registru. 

 • Věk 18 – 40 let

 • Ochota pomoci jakémukoli pacientovi nejen z ČR ale i ze zahraničí

 • Hmotnost více než 50 kg

 • Dobrý zdravotní stav ( žádné závažné onemocnění ani v minulosti)

 • Bez trvalé medikace a léčby (výjimkou je antikoncepce)

 • Zdravotní pojištění platné v ČR

   

Soutěžte o dovolenou v hodnotě 20.000,-

Výhercem se stal pan Jaromír Krejča. Na živé losování se můžete podívat zde: Živé losování - video

Tak jako minulý rok, tak i tento rok pro Vás pořádáme soutěž o dovolenou v hodnotě 20.000,- dle vlastního výběru.  Pokud máte již za sebou v soutěžním období jeden, dva či tři odběry, tak stále můžete stihnout minimální stanovený počet odběrů, abyste se mohli zůčastnit soutěže. Využijte svoji šanci vyhrát.

Začátek soutěže: 15.5.

Konec soutěže: 15.8.

Podmínky soutěže:

Pokud v tomto období darujete minimálně 4x obdržíte při svém čtvrtém odběru 4 slosovací lístky, které budete moci vhodit do připraveného boxu na recepci. Za každý další odběr, až do 15.8., získáte další slosovací lístek. Tzn., čím víckrát přijdete darovat krevní plazmu, tím máte větší šanci vyhrát.

Losování proběhne do konce srpna, abyste měli ještě možnost v září odjet na dovolenou :)

Minulý rok vyhrála paní Baníková a vy se můžete kouknout na video, když jsme jí cenu předávali.

Rozdáváme klobásy a pivo na státní svátek

Darujte krevní plazmu 5. a 6. července a získejte za svůj odběr další benefit.

Milí dárci, tak jak je již naší tradicí, máme pro vás na tyto dva dny přichystanou AKCI.  Stačí darovat krevní plazmu na státní svátek 5. a 6. července a zaroveň s finanční náhradou, dostanete i dvě klobásy od maso Jakub Kubín a k tomu plechovku piva. 

Proto neváhejte a registrujte si tento termín. 

Poslední opakovaný dárce do oběru ve 12:55. Poslední prvodárce do oběru ve 12:30.

Proto neváhejte a registrujte si tento termín. Poslední opakovaný dárce do oběru ve 12:55. Poslední prvodárce do oběru ve 12:30.

Zhubněte do plavek s Cara Plasmou.

Po každém svém úspěšném odběru získáte společně s finanční náhradou i dárkový poukaz v hodnotě 300,- na vyšetření a analýzu lidského těla. Přístroj Vám během rychlé analýzy změří obsah tělesné vody, tělesného tuku a svalové hmoty. Dle těchto výsledků si můžete následně nechat naplánovat hubnoucí program na míru a být připraven na letní sezónu :) 

Společně s tímto poukazem získáte 500,- slevu na produkty spojené s hubnoucím programem. 

Oba dva poukazy je možné využít pouze na Pobočce "Ujezd", Zborovksá 56 - Malá strana, tel: 737210220

 

Zchlaďte se zrzlinou mrož, kterou si po každém doběru můžete vzít, jako další benefit, z mrazáku v darcovském centru Cara Plasma.

Máme jahodovou a tvarohovou příchuť. Tak si bez okolků nabídněte. :) 

 

Sleva 20% do Aquapalace Praha.

Všichni naši dárci mají možnost získat slevu do Aquapalace Praha. Stačí si po úspěšném odběru zažádat na recepci o slevový kupón. Slevu je potřeba dopředu objednat na emailu či telefonu uvedeném na kupónu a zároveň kupón odevzdat na pokladě Aquapalace. Platí jak pro jednotlivce tak i celou skupinu. Neplatí na rodinné vstupné a zlevněné balíčky.

Navíc můžete soutěžit na našem facebooku od 30.5. o vstupy zdarma do Aquapalace. Nezapomeňte si nas přidat do oblíbených ať Vám žádná nová akce a soutěž neuteče.

Soutěžte o dovolenou v hodnotě 20.000,-

Tak jako minulý rok, tak i tento rok pro Vás pořádáme soutěž o dovolenou v hodnotě 20.000,- dle vlastního výběru.  Pokud máte již za sebou v soutěžním období jeden, dva či tři odběry, tak stále můžete stihnout minimální stanovený počet odběrů, abyste se mohli zůčastnit soutěže. Využijte svoji šanci vyhrát.

Začátek soutěže: 15.5.

Konec soutěže: 15.8.

Podmínky soutěže:

Pokud v tomto období darujete minimálně 4x obdržíte při svém čtvrtém odběru 4 slosovací lístky, které budete moci vhodit do připraveného boxu na recepci. Za každý další odběr, až do 15.8., získáte další slosovací lístek. Tzn., čím víckrát přijdete darovat krevní plazmu, tím máte větší šanci vyhrát.

Losování proběhne do konce srpna, abyste měli ještě možnost v září odjet na dovolenou :)

Minulý rok vyhrála paní Baníková a vy se můžete kouknout na video, když jsme jí cenu předávali.

Líčení a úprava pleti s Mary Kay

Přijdtě darovat krevní plazmu v období od 16.5. do 28.5. a nechte se na centru nalíčit paní Markétu Schornik, která některé z Vás již líčila na 1. setkání dárců v TepFaktoru. Navíc za každý úspěšný odběr získáte slevu 50% na minikurz líčení a úpravu pleti pro 2 osoby.

Časy, kdy tady vizážistka bude, upřesníme 10.5. . A každý den od 14.5. připomeneme na facebooku.

Takže přijďte udělat dobrou věc a zaroveň se nechte zkrášlit.

Daruj krevní plazmu a jezdi taxíkem s 25% slevou.

Za káždý Váš úspěšný odběr v měsíci květnu, obdržíte kartičku, která Vás opravňuje využít slevu 25% na jízdy taxíkem společnosti Jetax Taxi. Kartička Vás opravňuje využít 25% slevu na každou jízdu v měsíci květnu a červnu.

Kartičku můžete podarovat někomu jinému, když budete vědět, že ji nevyužijete. 

Pří objednávce každé jízdy je potřeba dispečinku nahlásit číslo kartičky a sleva se Vám automaticky aktivuje pro danou jízdu.

Soutěž na facebooku: Od 2.5. 18:00 až do 7.5. 20:00 bude na našem facebooku probíhat soutěž o dvě VIP karty na jízdy taxíkem v hodnotě každá v hodnotě 1.000,- a vyhrát může opravdu každý. :)

Podporujeme Tichý svět

Tak jako vy dárci svým darováním pomáháte ostatním, tak i my jsem se rozhodli, že podpoříme další dobrou věc.  Tento měsíc bude měsícem Tichý Květen. A to tím, že za každý Váš druhý odběr v měsíci květnu dáme Tichému světu 20 korun formou daru, na podporu a pomoc neslyšícím. Proto podpořte i vy dobrou věc a přijde darovat dvakrát.

Navíc pokud sami chcete přispět finační částkou na konto Tichého světa tak můžete formou daru na účet: 242602501/5500 V.S. 210604

O Tichém světu

V obecně prospěšné společnosti Tichý svět (dříve APPN – Agentura pro neslyšící) pomáháme neslyšícím vyjít z izolace. Usilujeme o jejich rovnoprávné postavení zejména na trhu práce a ve vzdělávání. Snažíme se prostřednictvím našich služeb odstraňovat komunikační bariéry. Naším cílem je co nejvíce podporovat aktivitu a vlastní úsilí klienta, pomáháme neslyšícím získat práci a udržet si ji.

Poskytujeme služby sociální rehabilitace (podporované zaměstnávání, krátkodobé profesní poradenství a intervenci, tranzitní program pro žáky a absolventy škol), odborné sociální poradenství (poradenství online, sociální poradenství, telefonické zprostředkování a právní poradenství), tlumočnické služby (online tlumočnická služba nonstop).

30% sleva do Salónu Bello

Od 21.3. do 25.4. můžete za každý svůj odběr získat 30% slevu ve formě voucheru na veškeré služby Salónu Bello - www.salon-bello.cz . O voucher se slevou si zažádejte po svém úspěšném odběru na recepci. Salon Bello nabízí kadeřnické služby, masáže, manikúru, pedikúru, kosmetiku a solárium. A to jak pro ženy tak i pro může. Při svém odběru si můžete zažádat o oba poukazy, jak do Salónu Bello tak i do Trenýrkarny.

200,- vouchery do TRENÝRKÁRNA

 Od 21.3. do 25.4. můžete za každý svůj odběr získat 200,- voucher na nákupy do internetového obchodu www.trenyrkarna.cz. O poukaz si zažádejte po svém úspěšném odběru na recepci. Obchod trenýrkárna nabízí spodní prádlo pro muže a ženy světoznámych značek. Například Calvin Klein, Levis, Puma, 69Slam a další. Uplatnění slevy bude popsáno přímo na voucheru. Při svém odběru si můžete zažádat o oba poukazy, jak do Trenýrkárny tak i do Salónu Bello.

Soutěž o 3 dárkové karty na nákupy do OC Nový Smíchov v hodnotě 3.000,- a o 10 poukazů na nákup do Albertu v hodnotě 500,-

 

Od 15.2. do 15.5. máte možnost soutěžit o 3 dárkové karty v hodnotě 3.000,- do obchodního centra Nový Smíchov, kde je můžete uplatnit v 99% obchodů včetně Tesca a o 10 x poukaz na nákup do Albertu v hodnotě 500,- 

Podmínky účasti:

Pokud v tomto období darujete minimálně 4x obdržíte při svém čtvrtém odběru 4 slosovací lístky, které budete moci vhodit do připraveného boxu na recepci. Za každý další odběr, až do 15.5., získáte další slosovací lístek. Tzn., čím víckrát přijdete darovat krevní plazmu, tím máte větší šanci vyhrát.

Pokud například příjdete na odběr 7x v tomto období, do losování Vám jde 7 slosovacích lístku a extremním případě můžete vyhrát až 7 různých poukazů.

Losování proběhne do konce května a pořadí je následující:

První tři vylosovaní obdrží každý jednu přednabitou kartu v hodnotě 3.000,- do obchodního centra Nový Smíchov.

Využití této karty je ohraničeno časem, takže můžete na nákupy vyrazit víckrát za sebou.

Dalších deset vylosovaných obdrží každý 500,- poukázku do Albertu.

Přejeme Vám hodně štěstí.

 

Oslav Velikonoce s lahví dobrého vína.

Jak již je u nás dlouhou dobu pravidlem, rozdáváme na Státní svátek víno . Přijďte tedy na Velký Pátek 25.3.2016 darovat krevní plazmu a po svém odběru obdržíš láhev bílého či červeného vína.  Prvodárci se mohou 25.3.2016 na svůj odběr objednat maximálně do 14:20 a opakovaní dárci do 15:25.   V pondělí 28.3.2016 máme zavřeno.

Sleva 20% do Aquapalace Praha.

Všichni naši dárci mají možnost získat slevu do Aquapalace Praha. Stačí si po úspěšném odběru zažádat na recepci o slevový kupón. Slevu je potřeba dopředu objednat na emailu či telefonu uvedeném na kupónu a zároveň kupón odevzdat na pokladě Aquapalace. Platí jak pro jednotlivce tak i celou skupinu. Neplatí na rodinné vstupné a zlevněné balíčky.

Poukaz do italské restaurace pro bezpříspěvkové dárce.

Milí dárci krevní plazmy. Rozhodli jsme se odměnit všechny dárce, kteří k nám chodí darovat bez nároku na finanční náhradu a to poukazem v hodnotě 200 Kč do italské restaurace La Piccola Perla. Darujte krevní plazmu bez náhrady na finanční náhradu a užijte si dokonalý oběd či večeři v pravé italské restauraci, která je od nás pár kroků. Navíc nepřijdete o výhody vyplývající ve chvíli, kdy jste bezpříspěvkovým dárcem. (výhody na dani, atd.) 
Poukazy obdržíte po svém úspěšném odběru. Poukazy budou dostupné od 19.1.2015.

 


2013 Cara plasma

Plná verze webu